Péče o Vaší svíčku

Aby Vám svíčka sloužila co nejdéle a v nejvyšší kvalitě, vyplatí se o ní pečovat.

Svíčku po 2-4 hodinách nechte odpočinout a vosk znovu ztuhnout. Dřevěný opálený knot lehce odlomte prsty (dejte pozor aby Vám opálené dřevo nespadlo do vosku, aby se neušpinil) a bavlněný knot odstřihněte ✂︎ a zkraťte na cca 3-5 mm. Když svíčku zapálíte nechte ji vždy hořet tak dlouho aby se z vosku vytvořila hladina, zajistíte tak, že svíčka bude hořet rovnoměrně, nevytvoří se nevzhledný ¨tunel¨  a déle vám vydrží.

A něco málo o bezpečnosti:

Hořící svíčku nikdy nenechávejte bez dozoru. Vždy zapalujte svíčku mimo dosah dětí a zvířat. Mezi hořícími svíčkami vždy ponechte vzdálenost alespoň 10 cm. Svíčku nezapalujte na hořlavém povrchu nebo na podkladu, který by se mohl vznítit, ani v jeho blízkosti. Svíčku zapalte pouze na rovném, teplotně odolném povrchu.

Nikdy svíčku nenechte hořet po dobu delší než 4 hodiny. Nedovolte, aby se plamen dotýkal skla. Při prvním zapálení nechte hořet po dobu 3-4 hodin, aby bylo zajištěno rovnoměrné rozehřátí vosku a nevytvořil se nevzhledný ¨tunel¨. Před ztuhnutím vosku se ujistěte, že je knot ve svislé poloze, nad voskem a uprostřed svíčky. Před zapálením vždy ostřihněte knot na 5 mm, abyste zabránili kouři a poškození skla. Během používání může být sklo horké. Uhaste svíčku, když zbývá 5 mm vosku, a znovu nezapalujte.

Přejeme vám krásné chvíle ve společnosti svíček Moje velas!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení