Neohodnoceno

Osobní aromaterapeutická svíčka

Ve spolupráci s aromaterapeutkou Janou Urbanovou ze studia Santala jsme si pro vás připravili krásné produkty. Prostřednictvím studia Santala máte možnost si po osobní konzultaci nechat vytvořit osobní vůni ze 100% přírodních kvalitních esenciálních olejů. Vůně vytvořená s vámi a pro vás podpoří vaši autenticitu a jedinečnost, protože bude osobitá, stejně jako vy. Dodá vám pocit výjimečnosti a jedinečnosti, protože je dokonalá přesně taková, jaká je. Správně vybraná vůně může posílit váš záměr a cíl. Osobní aromasvíčka Moje velas v českém skle je ručně vyrobená  ze 100%  přírodního vosku, je ekologická a vhodná pro vegany. Váha svíčky celkem je 450 gramů. 

Svíčku si můžete umístit kamkoliv do menšího až středně velkého prostoru a mít tak osobní vůni stále kolem sebe.

Skladem
Kód: V033
2 180 Kč

Jana ze studia Santala se s vámi spojí a během krátké konzultace se podíváte na to, co od vůně očekáváte, co pro vás může udělat, jaké vůně máte rádi a jak byste se se svou osobní vůní chtěli cítit. Namíchanou vůni nám předá a my z vaší aromaterapeutické osobní vůně vyrobíme osobní svíčku na míru. Svíčka je vyráběná ručně, z přírodního kokosovo-sójového vosku, do skleničky z české sklárny. Vyberete si druh skla (čiré nebo matné) a druh knotu (bavlněný nebo dřevěný). Osobní svíčku vám následně zašleme domů.

Osobní aromaterapeutickou svíčku můžete také darovat formou dárkového certifikátu, stačí nás kontaktovat na mojevelas@mojevelas.cz nebo jana@santala.cz

Cena zahrnuje: osobní konzultaci s aromaterapeutkou, vyrobení vůně ze 100% esenciálních kvalitních olejů, výrobu a zabalení osobní aromasvíčky a dopravu na vaší adresu.

  • 100% přírodní kokosovo-sójový vosk a bavlněný knot
  • Rozměr svíčky: 9 cm výška bez víčka a 8 cm průměr
  • Hmotnost svíčky (vosku): 265 gramů
  • Hmotnost svíčky celkem:450 gramů
  • Doba hoření: 40-50 hodin
  • Ve skleničce vyrobené českými skláři s korkovým víčkem, balená v krabičce z přírodního papíru

Aby Vám svíčka sloužila co nejdéle a v nejvyšší kvalitě, vyplatí se o ní pečovat.

Svíčku po 2-4 hodinách nechte odpočinout a vosk znovu ztuhnout. Dřevěný opálený knot lehce odlomte prsty (dejte pozor aby Vám opálené dřevo nespadlo do vosku, aby se neušpinil) a bavlněný knot odstřihněte a zkraťte na cca 5 mm. Když svíčku zapálíte nechte ji vždy hořet tak dlouho aby se z vosku vytvořila hladina, zajistíte tak, že svíčka bude hořet rovnoměrně a déle vydrží.