O nás

Žijeme v Praze, rádi cestujeme, výletíme v přírodě, vaříme, jíme dobré jídlo, pijeme dobré víno, hýbeme se, posloucháme muziku, díváme se na filmy a samozřejmě milujeme svíčky!! Trvalo pár let domácí ruční výroby a zkoušení, než jsme měli v ruce tu první, ekologickou z kokosovo-sójového vosku v českém skle. A protože se říká, že všechno co děláš srdcem, děláš dobře, chceme nabídnout naše svíčky všem. Svíčky Moje velas jsou český, ručně vyrobený produkt ve skle od českých sklářů. A protože nám přináší velkou radost posouvat věci dál a o radost se dělit, darujeme z každé svíčky 15,- Kč na dobrou věc. Momentálně z Vámi zakoupených svíček darujeme každý měsíc peníze rodičům samoživitelům, děkujeme, že pomáháte s námi!

Jsme moc rádi, že jste si k našim svíčkám našli cestu a bude nás těšit, když se na náš web, Instagram a Facebook budete vracet. A my pro vás budeme rádi vymýšlet, vyrábět a připravovat originální, české svíčky a další výrobky!

 

Romana & Tomas

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení